KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15154166
nr 1515 4166
Holger Almqvist
(1907-1978), Sverige
Oljemålning, Signerad, Landskap. Olja på pannå, 47x59 cm, yttermått inklusive ram: 60x73 cm
Holger Almqvist, svensk konstnär född 1907, död 1978.
Utrop:
600 kr
måndag 16 januari 2023
kl 20:18:48